PRÁŠKOVÉ BARVY INFUSIONS … všude samé listí :-)

Foto a text Pavla H. Začal podzim. Příroda se nádherně zabarvuje, pavouci lezou do baráku a já vytahuji své sezónní vyřezávací šablony a ve velkém vyřezávám papírové listy. Letos se tato radostná událost spojila s další, neméně radostnou. Konečně jsem se totiž, díky Jitce, dostala k pigmentovým práškům Infusions od PaperArtsy.

Přání ze sady BED OF ROSES

Foto a text Pettie  Většina z Vás se mnou asi bude souhlasit, že polské papíry značky Galeria Papieru jsou krásné snad všechny. Jejich sady jsou perfektně sladěné, takže se dají lehce kombinovat, a tak se při scrapování nemusíte prohrabovat hromadami papírů, abyste našli ty pravé 🙂 A když přidáte ještě krásné výseky značky Scrapiniec, jde to od ruky …
Pokračovat ve čtení Přání ze sady BED OF ROSES

Využití akrylových barev

Text a foto Katuan Nedávno jsem si koupila dva druhy akrylových barviček s tím, že zkusím co umí a pak kdyžtak dokoupím další. Musím říct, že jsem si je zamilovala a už pokukuji po dalších. Dnes Vám ukáži jak ze dvou barviček udělat krásně ladící papíry.

Decoupage pack… CO TO JE? (ubrousky to nejsou!!!! :-) )

Foto a text Aktijka …  A JAK TO PAK VYPADÁ? Tak tyto dotazy mám teď od Vás v mailu. Článek je určen pro ty, co neví a pro úplné začátečníky 🙂 DECOUPAGE se u nás říká technice, kde se lepí ubrousky. Tady to nejsou ubrousky, jsou to výseky z čtvrtek, některé navíc dozdobeny glitry.

Trocha bláznivého tvoření se spreji DYLUSIONS… od Pony

Foto a text Pona Kdo zná tyto barvy a jejich ikonu Dyan Reaveley, ten ví, že dneska se na žádné decentní tvoření nepodívá. Já ale občas ráda relaxuji tvořením, nad kterým nemusím až tolik přemýšlet a čím bláznivější výsledek, tím lépe.  Navíc přitom mohu vyzkoušet spoustu barev, šablon, razítek. Takto se dají vyrobit různé visačky, …
Pokračovat ve čtení Trocha bláznivého tvoření se spreji DYLUSIONS… od Pony

Přáníčka s výseky od GRACE TAYLOR

Foto a text Ekulka Když jsem u Aktijky objevila papírové kartičky a výseky od Grace Taylor – Party time, hned mě napadlo, že by se výborně hodily na přáníčka. Né vždy mám čas vystřihovat ozdoby nebo vybarvovat razítka (a né vždy mám vhodné razítko) a tyhle obrázky tento problém skvěle vyřeší.

CANDI… papírová vypouklá kolečka

Foto a text Astarte Candi byly hitem na letošním scrapbookovém veletrhu v Birminghamu. Škemrala jsem u Aktijky, aby je objednala do obchodu, a mám z nich velkou radost. Jsou to takové šikovné a levné papírové ozdůbky se širokými možnostmi použití – však se podívejte sami.

Vyrobte si MAŇÁSKY Z FILCU

Foto a text Limetka Moje dvouletá dcera miluje, když před ní hraji divadélko s panenkami a všelijak se pitvořím. Proč ne, dělá mi to radost. Abych si ulehčila situaci, rozhodla jsem se vyrobit si pohádkové pomocníky – maňásky. Šicí stroj nevlastním, proto padla volba na filc, protože se netřepí a ruční šití mu body naopak přidává.