Archiv pro ‘Jak to použít … materiál’ kategorii

PRÁŠKOVÉ BARVY INFUSIONS … všude samé listí :-)

Čtvrtek, Říjen 6, 2016 19:18 Komentářů: 2

Foto a text Pavla H. Začal podzim. Příroda se nádherně zabarvuje, pavouci lezou do baráku a já vytahuji své sezónní vyřezávací šablony a ve velkém vyřezávám papírové listy. Letos se tato radostná událost spojila s další, neméně radostnou. Konečně jsem se totiž, díky Jitce, dostala k pigmentovým práškům Infusions od PaperArtsy.

Kategorie: Jak to použít ... materiál, Návody ... krok po kroku

Přání ze sady BED OF ROSES

Čtvrtek, Červenec 30, 2015 14:35 Komentářů: 4

Foto a text Pettie  Většina z Vás se mnou asi bude souhlasit, že polské papíry značky Galeria Papieru jsou krásné snad všechny. Jejich sady jsou perfektně sladěné, takže se dají lehce kombinovat, a tak se při scrapování nemusíte prohrabovat hromadami papírů, abyste našli ty pravé A když přidáte ještě krásné výseky značky Scrapiniec, jde to od ruky samo

Kategorie: Jak to použít ... materiál, Návody ... krok po kroku

STRÁNKA NA VÝSTAVKU :-)

Úterý, Červenec 14, 2015 17:20 Komentářů: 2

Foto a text Jíťa Už dlouhou dobu jsem si chtěla udělat „výstavkovou“ stránku s fotkou mé rodinky, a když jsem viděla Unčin dubnový sketch, hned jsem věděla, že je to pro mě to pravé ořechové.

Kategorie: Jak to použít ... materiál

Využití akrylových barev

Neděle, Květen 11, 2014 19:20 Komentářů: 5

Text a foto Katuan Nedávno jsem si koupila dva druhy akrylových barviček s tím, že zkusím co umí a pak kdyžtak dokoupím další. Musím říct, že jsem si je zamilovala a už pokukuji po dalších. Dnes Vám ukáži jak ze dvou barviček udělat krásně ladící papíry.

Kategorie: Jak to použít ... materiál, Jednoduché tipy a triky ..., Návody ... krok po kroku Štítky: ,

Decoupage pack… CO TO JE? (ubrousky to nejsou!!!! :-) )

Úterý, Únor 4, 2014 22:11 Komentářů: 8

Foto a text Aktijka …  A JAK TO PAK VYPADÁ? Tak tyto dotazy mám teď od Vás v mailu. Článek je určen pro ty, co neví a pro úplné začátečníky DECOUPAGE se u nás říká technice, kde se lepí ubrousky. Tady to nejsou ubrousky, jsou to výseky z čtvrtek, některé navíc dozdobeny glitry.

Kategorie: Jak to použít ... materiál Štítky: ,

Trocha bláznivého tvoření se spreji DYLUSIONS… od Pony

Neděle, Únor 2, 2014 21:39 Komentářů: 14

Foto a text Pona Kdo zná tyto barvy a jejich ikonu Dyan Reaveley, ten ví, že dneska se na žádné decentní tvoření nepodívá. Já ale občas ráda relaxuji tvořením, nad kterým nemusím až tolik přemýšlet a čím bláznivější výsledek, tím lépe.  Navíc přitom mohu vyzkoušet spoustu barev, šablon, razítek. Takto se dají vyrobit různé visačky, […]

Kategorie: Jak to použít ... materiál, Návody ... krok po kroku Štítky: , , ,

Přáníčka s výseky od GRACE TAYLOR

Čtvrtek, Listopad 28, 2013 20:33 Komentářů: 5

Foto a text Ekulka Když jsem u Aktijky objevila papírové kartičky a výseky od Grace Taylor – Party time, hned mě napadlo, že by se výborně hodily na přáníčka. Né vždy mám čas vystřihovat ozdoby nebo vybarvovat razítka (a né vždy mám vhodné razítko) a tyhle obrázky tento problém skvěle vyřeší.

Kategorie: INSPIRACE pro Vás, Jak to použít ... materiál Štítky: ,

„CHLUBÍCÍ“ ALBŮMEK PRO BABIČKU… od Jíti :-)

Čtvrtek, Říjen 24, 2013 20:57 Komentářů: 13

Foto a text Jíťa Na začátku října oslavila moje babička 84. narozeniny. Lidem v tomto věku se dárky vybírají těžko, všechno mají, nic nepotřebují …, asi to znáte. Co vždy ale zaručeně udělá radost, jsou fotky dětí, vnoučat a pravnoučat.

Kategorie: Jak to použít ... materiál

CANDI… papírová vypouklá kolečka

Úterý, Květen 21, 2013 9:28 Komentářů: 5

Foto a text Astarte Candi byly hitem na letošním scrapbookovém veletrhu v Birminghamu. Škemrala jsem u Aktijky, aby je objednala do obchodu, a mám z nich velkou radost. Jsou to takové šikovné a levné papírové ozdůbky se širokými možnostmi použití – však se podívejte sami.

Kategorie: Jak to použít ... materiál, Jednoduché tipy a triky ... Štítky: ,

Vyrobte si MAŇÁSKY Z FILCU

Sobota, Prosinec 29, 2012 21:47 Komentářů: 5

Foto a text Limetka Moje dvouletá dcera miluje, když před ní hraji divadélko s panenkami a všelijak se pitvořím. Proč ne, dělá mi to radost. Abych si ulehčila situaci, rozhodla jsem se vyrobit si pohádkové pomocníky – maňásky. Šicí stroj nevlastním, proto padla volba na filc, protože se netřepí a ruční šití mu body naopak přidává.

Kategorie: Jak to použít ... materiál, Jednoduché tipy a triky ...