Hned 3 deníky najednou… letní HURÁsoutěž :-)

Pondělí, Září 7, 2015 17:43

Foto a text Katka D.

Tak i já jsem propadla cestovním deníkům a výletníkům. Můj první cestovní deník je z roku 2012 z dovolené v Řecku z Kréty, kde jsem trávila celých 15 dní s kamarádkami. V tomto roce jsem se scrapem začínala a co s krásnými fotkami, které nafotila jedna z mých kamarádek fotografek??

Potáhla jsem kartonové desky látkou ,  nazdobila přední stranu, na listy jsem použila barevné a čajem barvené papíry. Požádala kamarádku o svázání na zutteru a začala jsem lepit a něco málo i psát….

Když se zpětně na moji prvotinu „ cestovního smashe podívám“ vykouzlí mi úsměv na tváři a hlavně vzpomínám na krásně prožité dny u moře.

4

5

6

7

Jako druhý prázdninový deník, který presentuji mi letos vypadl z dílničky jen tak náááhodou. Když na blogu nabízela Keta-razítka ke stažení a vytisknutí denní zápisky na léto.

Požádala jsem o poslaní souboru a světe div se já začala každý den psát události co se staly. Zajímavé setkání, výlety, akce, návštěvy, kurzy… Myslím, že i tento způsob zaznamenání prázdnin je zajímavý a zase trochu jiný.

1

2

3

A můj třetí výletník čeká na své zápisky a fotky :-)

8

Štítky:

3 komentářů k příspěvku “Hned 3 deníky najednou… letní HURÁsoutěž :-)”

 1. Aktijka - HuráPapír:

  Září 7th, 2015 at 17:56

  Parádní, moc se mi tento styl líbí!

 2. No.8:

  Září 7th, 2015 at 19:40

  Krásné zápisníky, moc se ti povedly

 3. Radana:

  Září 8th, 2015 at 16:28

  První 2 jsem viděla na vlastní oko a jsou moc vydařené, ale do toho posledního jsem se zamilovala :-) :-) :-)

Zanechte komentář