VÝLETNÍK 2014… z loňské Hurá sady :-)

Úterý, Červenec 28, 2015 21:33

Foto a text Ekulka

Letní Hurásada 2014 s deníkem byla perfektní. Oblíbila jsem si ji hned, když mi přišla domů. Vytvořila jsem z ní asi 3 stránky do alba a pořád mi zbylo dost materiálu na deník na celý rok 2014. Jediné, co mi nevyhovovalo, byly rozměry deníku, na mě byly moc velké. Což ale nebyl problém, použila jsem deníček menší.

vyletnik_6

Výletník mám ráda proto, že netvořím Project life a do normálního velkého alba nezaznamenávám vše. Tak mám přehled, kde všude jsme byli a co vtipného a zajímavého se kde stalo. Jednotlivé záznamy píšu až po návratu domů, výletník na dovolené neberu, protože se znám a vím, že na něho stejně nebude čas. Mám s sebou jen zápisník a tak to, co vím, že bych si do návratu domů nepamatovala (ujeté kilometry, nastoupané metry, délku kravského stáda přecházejícího cestu atd.), si do něj normálně večer heslovitě zapíšu.

vyletnik_1

 

Chtěla jsem výletník nějak sjednotit, tak jsem mimo papírů ze sady používala stejná razítka, stejný způsob nadpisů a stejný formát fotek. Fotky jsem si tiskla doma a ořezávala do tvaru polairodových fotek. Písmenka na nadpisy jsem si prostě napsala na bílou čtvrtku, vystřihla a nalepila. Moc se mi líbily i nálepky, které k sadě patří. Postřeh pro příště, klidně jich může být víc :) .

vyletnik_5

vyletnik_4

vyletnik_3

vyletnik_2

I když je už únor, loňský výletník ještě hotový nemám. Chybí mi asi 12 stran, ale doufám, že se k nim brzo dostanu. Na loňský rok padlo asi 70% listů, zbytek jsem vytrhla, protože by se mi do něj rok 2015 nevešel (a taky jsem „chytře“ na desky napsala rok 2014 :) .

No a už přemýšlím, jak a do čeho zaznamenám rok 2015. Na Project life se necítím ani letos, zdá se mi, že můj život je moc jednotvárný a v podstatě stejný, takže to bude asi zase výletník a normální třicítkové album.

 

 

Štítky: ,

6 komentářů k příspěvku “VÝLETNÍK 2014… z loňské Hurá sady :-)”

 1. Stánička:

  Červenec 28th, 2015 at 22:01

  nádhera, jedním slovem nádhera :) :)

 2. Milka:

  Červenec 29th, 2015 at 06:26

  Naprosto úžasný deník, moc se mi líbí ty výrazné nadpisy a jednotný formát fotek, já dělat takový projekt v průběhu celého roku, tak rozhodně nezvládnu udržet jednotný styl… :-)

 3. Gabreta:

  Červenec 29th, 2015 at 07:26

  Musím se přidat s obdivem, taky bych neudržela jednotný styl, ačkoliv se o to u svých dlouhodobých projektů pokaždé snažím ;-) , takže SUPER! Hezké léto, Ekulko :-)

 4. Helge:

  Červenec 29th, 2015 at 08:50

  líbí se mi, jak to máš sjednocené…a asi se budu inspirovat „výletníkem“, protože některé naše cesty jsou kratší a na vlastní deník nestačí materiál :-)

 5. claris:

  Červenec 31st, 2015 at 21:26

  styl výletníku se mi moc líbí, asi jsi mě inspirovala pro dovolenkový deník

 6. Unka:

  Srpen 1st, 2015 at 19:54

  Moc se mi líbí Tvůj styl! Nejvíc, že si to dokážeš všechno nakreslit a napsat ručně, jednoduché a efektní a bez potřeby všelijakých pomůcek…:-D Paráda!!

Zanechte komentář