STAMPOTIQUE… dokonalá závislost :-)

Středa, Říjen 8, 2014 20:26

Foto a text Kakou

Kdo by neznal úžasná razítka Stampotique! Pravidelně Aktijku otravujeme o objednání a protože už je nás Stampotique závisláků několik, vyhlásili jsme v srpnu ATC swap.

DSCN2650

Pro ty, kteří ještě jejich kráse nepodlehli a nechápou naši „úchylku“ je tady přehlídka našich kartiček. Za sebe musím říct, že se přehrabuju, kochám a doufám, že uděláme ještě nějaký, protože ty kartičky jsou úžasné. Každá využila jinou techniku a z každé se můžu něco naučit. Tak jdeme na to :-)

Jako první mi došly kartičky od Boženky (Božika). Jsou super vymakané a těším se, že jednou mi Božik ukáže jak to asi tak dělala :-)

DSCN2634

Další z rychlíků byla Marcela. Dělala ATC poprvé a doufám, že ne naposledy :-)

DSCN2636

U těchto kartiček mě dokonale napálila Kamča. Mě je totiž napřed vůbec nenapadlo otevřít. Měla je pěkně zabalené v pytlíčcích. Pořád jsem si říkala, jestli jí mám říct, že to není razítko Stampotique. No a až jsem to před tříděním otevřela, hrozně jsem se nasmála.

DSCN2639

Aktijka ty svoje pěkně vymazlila. Tuhle techniku musím určitě obkoukat. No a  asi taky nutně potřebuju tohle razítko :-)

DSCN2643

Iriska mě přesvědčila, že nutně potřebuju šicí stroj.  A ta  šplíchací technika taky není marná!

DSCN2646

Já je klasicky dělala až na poslední chvíli. A protože některým členům naší domácnosti nebylo v tu dobu dobře, tak podvědomí zapracovalo :-)

DSCN2642

Kiarka nám dovolila nakouknout na část její sbírky. Tajně ji podezřívám, že i kdyby nás swapovalo 30, stejně  by zvládla na každou kartičku použít jiné razítko. Bohužel jich udělala přesně, a tak jsem si nemohla nechat dvě :-) . No budu si  muset doobjednat.

DSCN2644

Ilonka, ač nezávislák, se taky připojila a zvládla udělat něžnou romantiku a dostála svému stylu. Tleskám. Beruška je boží.

DSCN2631

A pak tu máme Helge. Hrozně jsem si přála mít kartičku od Helge :-) . Její styl je tak jedinečný a pro mě nepochopitelný, že jsem měla velkou radost, když se připojila.

DSCN2647

Kačabinka a její zdánlivě jednoduchý styl. (Sakryš, jak ona to jen dělá). Kočku mám na poličce asi rok a pořád přemýšlím jak s ní  naložit. No a ono to jde úplně jednoduše a efektně.

DSCN2648

A nakonec dorazily kartičky Gabči – Peslíka. Tady nejenže potřebuju další razítko, ale i washi  pásku. Můj seznam se nebezpečně rozšiřuje. Moc se mi líbí jak to každá pojala po svém.

DSCN2649

 

Takže suma sumárum, máme každá přibližně takovouto sbírku 11 kartiček.

DSCN2650

Moc děkuji všem za účast, čas, který jste tomu  věnovaly a že jste do toho daly kus sebe. Jdu se kochat! :-)

PS: Další várka Stampotíků je objednaná! Doufám, že dorazí během listopadu. Objednáváme je vždy přímo u výrobce a bohužel jim to trvá dost dlouho :-( … aktuální skladovou zásobu najdete TADY :-)

Štítky: , ,

14 komentářů k příspěvku “STAMPOTIQUE… dokonalá závislost :-)”

 1. Aktijka - HuráPapír:

  Říjen 8th, 2014 at 20:48

  ATC jsou parádní!!! Jsem moc ráda, že jsem se mohla účastnit :) Kakou, moc děkuji za organizaci!

 2. Alča:

  Říjen 9th, 2014 at 07:05

  ťuk ťuk příšerky jsou suprové! :-D

 3. Helge:

  Říjen 9th, 2014 at 07:39

  Kakou, dík za organizaci…jsem ráda, že jsem se připojila. Znovu jsem se ráda pokochala, ve větším množství to je vždy ještě větší paráda. Oceňuji, jak si každá se svojí várkou vyhrála. A na nové „stampotiky“ se těším, také jsem si musela rozšířit sbírku :-)

 4. Limetka:

  Říjen 9th, 2014 at 07:41

  No páni, ty jsou skvělé!

 5. božik:

  Říjen 9th, 2014 at 10:48

  Kochání u mě nemá konce ..jsou božííí a moc děkuji zato že jsem neváhala a přidala se Holky krásně jste si vyhrály.Dáši moooc děkuji za zorganizování a až bude další kolo tak se určitě přidám :)

 6. Ilona:

  Říjen 9th, 2014 at 12:38

  Dáši, moc díky za zorganizování parádního swapu…. Každá kartička je dokonale zpracovaná, každá má něco úžasného. Jsem ráda, že mám tuhle sbírku. Nejen, že se kochám…. ale získala jsem neodkladný pocit, že Stampotique razítko NUTNĚ potřebuju. Takže v novinkách určitě budu vyhlížet…

 7. Kakou:

  Říjen 9th, 2014 at 13:17

  Holky ja jsem tak nadsena :) . Nedekujte, to ja dekuji! A az dorazi nova davka, udelame dalsi kolo, coz? :)

 8. Tapeva:

  Říjen 9th, 2014 at 15:51

  Parádní swap, povedený! Tleskám. :)

 9. Pona:

  Říjen 9th, 2014 at 18:45

  Teda holky, to je nááádhera. Kartičky jsou parádní.

 10. Markéta Martínková:

  Říjen 9th, 2014 at 20:16

  To je pastva pro oči.Jedna krásnější než druhá.Jste velké šikulky. :)

 11. Adéla:

  Říjen 10th, 2014 at 13:12

  Luxusní kartičky :-)
  Doufám, že se zde brzo objeví další kartičky

 12. Kamča:

  Říjen 10th, 2014 at 19:24

  Holky, moc vám děkuji. Konečně jsou už kartičky také u mě. Mám velikou radost, jsou nádherné!  A díky vám mám aspoň tyto razítka…je mi jasné, že budu vyhlížet další ;-) )
  Kakou, dík za skvělou organizaci a krásný nápad, uskutečnit toto ATC.

 13. SCRAPBOOK – TIPY a TRIKY od HuráPapíru » Stampotique ATC… a anilinové barvičky :-):

  Říjen 13th, 2014 at 22:27

  […] už bylo napsáno, Kakou přišla s úžasným nápadem na Stampotique ATC kartičky.  A kde jsou razítkla Stampotique, tam já nesmím chybět […]

 14. SCRAPBOOK – TIPY a TRIKY od HuráPapíru » Druhý ATC Stampotique swap:

  Srpen 25th, 2015 at 09:24

  […] sbírka. Je zajímavý vidět, jaká razítka kdo kupuje . Pro porovníní první swap najdete zde […]

Zanechte komentář