5. HURÁ scrapbookové víkendové setkání… co se dělo…

Neděle, Duben 6, 2014 22:36

Text a foto Pettie

Tento víkend proběhlo další setkání Hurápapíru v Lukách nad Jihlavou. Bylo určené hlavně pro začátečníky, ale sešli se tu už i někteří dlouhodobí scrapbookoví nadšenci :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak jako obvykle se všichni sjížděli celé páteční odpoledne. Přivítání, ubytování, seznamování, přehrabování v obchůdku, prohlížení alb a dalších projektů, povídání… Kakou byla navíc zaúkolována, aby přivezla své úžasné náušnice, nad kterými většina z nás jen vzdychala údivem, a některé nakonec nedokázaly odolat :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po večeři už se začalo scrapovat. Každý dostal balíček s materiálem a někteří začali rovnou zdobit tužkovníky a přáníčka. Jiní pracovali na stránkách nebo otestovali hmotu a šablony, pomocí kterých si vyrobili ozdoby na projekty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celý sobotní den byl věnován technikám. Kiarka měla tradičně na starosti vybarvování fixy Copic Ciao. Pro každého měla připravený balíček a vzorník, k dispozici měla navíc vzorníky a ukázky vybarvování a kombinování barev, ze kterých se dalo leccos okoukat a přiučit se.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pona učila vybarvování Magnolia razítek pomocí Distress reinků. Zírala jsem, co všechno takoví začátečníci zvládnou levou zadní. Obrázky měli vybarvené opravdu krásně. Někteří si nakonec vyzkoušeli i vybarvování razítka v šedých odstínech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S Aktijkou se vyráběly deníky. V sobotu se zdobily desky „stínovou metodou“ s použitím akrylových barev, šablon a razítek, v neděli se pak kompletovaly v deníky a vázaly pomocí Zutteru. Vznikaly krásné a originální kousky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já jsem se věnovala tvoření visaček pomocí přebarvování. Používala se hlavně razítka Dylusions a Paper Artsy, díky kterým je úspěch vždy zaručen. A to ať už šlo o krásné kytičkové visačky nebo jejich drsné protějšky :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po večeři se každý věnoval tomu, co ho zaujalo nejvíc. Vybarvovalo se, dozdobovaly se deníky, tužkovníky, přáníčka…

Neděle uběhla velmi rychle. Po snídani nezbytná společná fotka, poslední nákupy v obchůdku, fotografování vytvořených projektů a odměňování vylosovaných, balení, uklízení… Někteří stihli využít zbylého času a tvořili ještě do oběda. A pak už jen …hurá domů! :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Doufám, že všem se setkání líbilo aspoň tak jako mně a že jsme se neviděli naposledy.

Další fotky najdete tady

 

Štítky:

12 komentářů k příspěvku “5. HURÁ scrapbookové víkendové setkání… co se dělo…”

 1. Pavlussa1:

  Duben 6th, 2014 at 23:35

  Tužkovníky jsou super :-) Je vidět, že jste si to užily,..:-)

 2. irisek:

  Duben 7th, 2014 at 03:24

  Super kousky a víkend závidím :-)

 3. Ivulka:

  Duben 7th, 2014 at 09:37

  To je teda fofr, ještě jsem ani nestačila pořádně vybalit a článek už je tu. Víkend byl super, scrapdámy převelice šikovné a inspirativní a krámku se prostě nedalo odolat. Velký DÍK všem lektorkám!!!

 4. Veronika:

  Duben 7th, 2014 at 09:48

  Teeda to je rychlost… ani ja nemam vybaleno ani nic este odzkusano z obchudku a uz su tady fotky :D bylo uuuuzasne uuuuzasne a este raz uuuuzasne :) a vsetkym velke DAKUJEEEEM :)

 5. Martina S.:

  Duben 7th, 2014 at 10:00

  Byla jsem při tom a bylo to úúúúúúúžasné. Krásná práce, super relax a nabíjení pozitivní energií. Při cestě domů vlakem jsem se přistihla, že se stále usmívám:) Holky, moc Vám děkuji za organizaci, Aktijce za deníky a všechno, všecičko, Pettie za „lepidlovou“ techniku, kterou jsem moc toužila umět. Kiarce za vyzkoušení Copic fixů, díky Tobě jich mám již prvních 12 doma a hned jsem s nimi ještě večer doma musela vybarvovat, Kakou za nádherné náušnice, které mi všichni závidí:) Poně za to, že jsem Tě mohla vidět pracovat naživo, i když mi tato technika moc nejde. Ivě za to, že si mě „adoptovala“ za spolubydlící a taky všem účastnicím, že to s Vámi bylo moc fajn a moc jsem se toho od Vás naučia. Tak doufám, že zase někdy …

 6. Aktijka - HuráPapír:

  Duben 7th, 2014 at 10:25

  Já VŠEM moc děkuji za krásnou atmosféru a všechen ten příjemný šrumec … Bylo nádherně!!! Moc mne potěšil Váš elán, jak už od pátku jsme všichni tvořily a tvořily. S každým dalším kurzem mi přijde, že tvoříme víc a víc :-)

 7. Adéla:

  Duben 7th, 2014 at 11:55

  Závidím vybarvování Tildy, to bych taky chtěla umět…škoda že je to tak daleko :-(

 8. Kamča:

  Duben 7th, 2014 at 14:24

  Jdu poděkovat za supr víkend…relax a šikovné lektorky! Užila jsem si to ! Bylo moc fajn. Děkuji!

 9. Tamrin:

  Duben 7th, 2014 at 16:00

  Já se přidávám a také děkuji všem za opět úžasný super perfektní víkend :-) Naučila jsem se spoustu nových věcí a už teď se těším zase někdy nashledanou :-)

 10. Pettie:

  Duben 10th, 2014 at 12:08

  Další fotky jsou tady.

 11. Lusyanna:

  Duben 12th, 2014 at 04:11

  Teda děvčata… jste všechny dokonalé a jen tiše závidím :-) ))

 12. SCRAPBOOK – TIPY a TRIKY od HuráPapíru » 6. HURÁ scrapbookové víkendové setkání… co se dělo…:

  Květen 5th, 2014 at 12:20

  […] tvoření v Lukách je rok od roku větší. Oba termíny byly obsazené rychlostí blesku. První setkání proběhlo 4.-6. dubna 2014, druhé padlo na 2.-4. května […]

Zanechte komentář