Smash z letošního Řecka opět je :-) …

Úterý, Červenec 23, 2013 18:39

Foto a text Aktijka

V pátek jsem se vrátila z dovolené a jako už několik let zpět, opět z Nei Pori. A letos opět říkám, že příští rok snad vyrazíme jinam :-) … jak říká kamarádka Bára, jezdíme tam každý rok jak na chatu. Letos jsme poprvé byli v apartmánu, protože děti loni v hotelu nic nejedly. Bylo to super, hlavně díky naší babičce, která nám vařila a úžasně se o nás starala :-)

Pettie vám už pár rozmazaných fotek z mého deníku ukázala … tak teď ještě jednou a o pár stránek víc :-) Nemám hotovo vše, budu opět dodělávat doma. Snažila jsem se deník pojmout zas úplně jinak než loni. Myslím, že tentokrát je propracovanější, dávala jsem víc fotek… Používala jsem samolepky z letní Hurá sady + malé sady bločků od Simple Stories … samozřejmě Ketina razítka (těch jsem vezla opravdu hodně :-) ¨ A HLAVNĚ  PŘENOSNOU TISKÁRNU CANON SELPHY.

Letos s námi na dovolenou nejel manžel, tak jsem mu doma naplánovala malování pokojů… no a aby to nebylo jen tak, Verunčin nový pokojíček se maloval těsně před odjezdem při balení… :-)

Co myslíte, letěla jsem :-) ??? … Filípek mi slíbil, že poletí v tandemu se mnou. Těšila jsem se, jak to společně prožijeme a on nakonec couvl, že se bojí. Samotné se mi nechtělo, tak třeba za rok :-)

U sedmého dne jsem skončila a dál musím dodělávat doma.

Letos mám obrovskou radost z Filípka. Má chytrou hlavu, ale umělec z něho nebude. Výtvarné nadání nemá, s kreslením bojuje… v Řecku jeho sestřenice Martinka dělala rodičům deník. Každou noc jsem jí vytiskla pár fotek a ona si je druhý den nalepila a psala k tomu svoje zážitky. Filípkovi se to moc líbilo, okukoval ji a pak měl přání, že by to chtěl taky zkusit. Koupila jsem mu tam sešit a Filípek začal psát svoje NEJ letní zážitky. Sem tam chtěl pomoci s razítkem, ale jinak trval na tom, že si to udělá sám :-) … má to hodně jednoduché, ale je to začátek :-) … já teď doufám, že jak se vrátí od babičky z prázdnin, budeme v tom pokračovat a víc si deník propracuje. Dokonce už touží po pravém SMASHi. V září jde do první třídy… chyby proto zatím neřeším.

Dovolená jako vždy utekla strašně rychle … v Řecku bylo nádherně, žádná vedra, moře teplé… děti úžasně pózovaly, tak mám spoustu krásných fotek… vše dokonalé. Vám všem přeji nádherný zbytek léta a koho ještě dovolená čeká, tak ať se mu povede jako nám :-)

Aktijka

Štítky: ,

23 komentářů k příspěvku “Smash z letošního Řecka opět je :-) …”

 1. Kristýna:

  Červenec 23rd, 2013 at 18:42

  úžasný, moc se mi SMASH líbí;0)

 2. Makiarka:

  Červenec 23rd, 2013 at 19:15

  Máš to nádherné….parádní zaznamenání zážitků….s dětmi je to hned veselejší. 

 3. Pavla:

  Červenec 24th, 2013 at 05:58

  Tééda, ten je super! Jo a jinak poznámka se zoubkovou vílou a 100,- Kč vs. 100,- Euro mě teda pobavila :) je vidět, že má Filípek opravdu chytrou hlavu :) :)

 4. Tapeva:

  Červenec 24th, 2013 at 06:03

  Paráda! Máš to krásně barevné, veselé, zajímavé. Filípek se pěkně rozjel, kéž mu nadšení vydrží!
  Já jsem zvědavá, jak letos skloubím turistění po horách a psaní … jestli zbudou síly. ;)

 5. Božik:

  Červenec 24th, 2013 at 07:50

  Krásný deník a Filípek začal taky hezky tak držím palce aby mu to vydrželo.

 6. Milena:

  Červenec 24th, 2013 at 07:55

  Jitko, máš to parádní. Letos je trochu jiný, akčnější, moc se mi líbí.  Filípkovi to taky jde moc dobře, a Zoubková víla…. :-D

 7. Milena:

  Červenec 24th, 2013 at 08:21

  Teď koukám, že jsem přešla na tykání jak je u scrapařek zvykem, tak to snad nevadí po těch letech co se „známe“ . :-D

 8. screbla:

  Červenec 24th, 2013 at 08:30

  Jitko je krásný a fotka čerstvě vypadlého zubu – to je super !!

  My teď sadisticky fotili vyndavání třísky tatínkovi :-) ))

 9. Avellana:

  Červenec 24th, 2013 at 08:36

  Pěkně vítám z dovolené, tvůj SMASH mě opět napružil, že bych to přece jen měla…mohla…no snad příští rok :) Ovšem Filípkův deník je naprosto bezkonkurenční – a jeho postřehy neopakovatelné. I kdyby v životě netvořil výtvarně, tak ať píše a píše. Má dar slova, ať ho užívá nadoraz. Palec nahoru oběma!

 10. Aktijka - HuráPapír:

  Červenec 24th, 2013 at 10:41

  Všem moc děkuji!!! A tykání je ok … já dost bojuji s tím, s kým si tykám a s kým ne… tak i tady se omlouvám, pokud to zvolím nevhodně :-)

  Krvavá fotka… takový akční mám moc ráda, foťák musí být pořád po ruce :-) Stále vzpomínám, jak jsem byla s Astarte a našima dětma ve westernovým městečku. Její Míša v blátě spadla a kousla se do rtu. Plno krve a Astarte vyfotila a rychle šla utěšovat …. asi to zní tak trochu šíleně, ale ke scrapbooku tady ty události prostě patří :-) … a to, že jiná scrap kamarádka při pomoci manželovi nejdřív běžela pro foťák a fotila a až pak manželovi podala nářadí, aby jim v kuchyni z odpadu netekla voda… to jsou ty naprosto nejlepší události na scrapnutí :-) ))) Screblo, těším se na třískovou stránku, pak se pochlub!!!

 11. Katka Trnka:

  Červenec 24th, 2013 at 17:51

  Já obdivuju nejen, jak to máš udělaný kompozičně, zkrátka scrapově, ale že to zvládáš i technicky s tou tiskárničkou, balíčkem razítek, papírů a tak…….

 12. Unka:

  Červenec 24th, 2013 at 18:48

  Skvěle!!!! Já obdivuji naprosto všechno, já na dovolene jen tak tak stíhám zapsat, co se dělo, víc bych nezvládla ani náhodou… Mas můj velký obdiv, nádherné, akční album! A Fifa je zdatný scrapar po Tobě… :)

 13. Teress:

  Červenec 25th, 2013 at 06:31

  Dobrý den, máte to moc pěkné. Zajímalo by mě na čem tisknete na dovolené ty fotografie?

 14. Pettie:

  Červenec 25th, 2013 at 06:59

  SMASH je uplně super!! Teda vlastně oba :) Je super, že to nakonec chytlo i Filípka. Holt je to nakažlivý :)  

 15. valilu:

  Červenec 25th, 2013 at 11:16

  parádní a krasná práce!

 16. Kamča:

  Červenec 25th, 2013 at 13:03

  Moc krásné! Je to paráda si takhle moci vytisknout foto a rovnou nalepit, kam člověk potřebuje. Bohužel musím čekat domů a zápisky dělat jako sketche a až pak zpracovat.
  Jinak Filípkovi můj obdiv..ať mu to dlouho vydrží!

 17. Pona:

  Červenec 25th, 2013 at 19:07

  Parádní. Je skvělé, že jsi deník stíhala přímo na dovče. Spousta krásných fotek a komentářů. Dovolená byla akční. A Filípek je borec, že začal scrapovat takhle brzy.

 18. Aktijka - HuráPapír:

  Červenec 25th, 2013 at 20:11

  Teress, mám tam přenosnou malou tiskárnu na fotky… CANON SELPHY 800 … jedna fotka velikosti 10×15 cm vyjde na cca 7-8 kč, je voděodolná, otěruodolná… prostě super na dětské prohlížení. Moc ji doporučuji :-)
  Fotoaparát mám Canon S90 (už přemýšlím, že napíšu Ježíškovi o tento novější model) je super v tom, že přímo ve foťáku si udělám výřez fotek, uloží se mi vždy jako nová fotka dozadu…. takže přes den fotím spoustu fotek, pak si v noci sednu a fotky prohlížím a ty, co chci vytisknout si rovnou ořežu, aby tam bylo to hlavní… a pak vše vytisknu. SD kartu z foťáku strčím přímo do tiskárny a na displeji vybírám fotky. Umí tisknout fotky max. velikosti 10×15… lehce jdou na tento formát poskládat/vytisknout – 2,4,8 ks a pak ještě index velikosti.

 19. Katuan:

  Červenec 27th, 2013 at 07:59

  Jity, krása. Zase jsem trošku záviděla, kdo ne :) Deník máš krásně propracovaný, řekla bych, že líp už to nejde :) My ale víme, že za rok vymyslíš jak jej zase zlepšit :) A deníček Filípka je úžasný :) Je zajímavé, jak k jedné fotce napíše něco jiného maminka a něco jiného dítě :)  

 20. Limetka:

  Červenec 27th, 2013 at 22:15

  Krásný deník! A Fífa je po mamce – šikula. Na scrapování nemusí umět kreslit. A obdivuji jak pěkně píše!

 21. Keiel:

  Červenec 28th, 2013 at 11:11

  Nádherný smash. Parádní fotečky a krásné komentáře. Moc se mi líbí jak je propracovaný. Filípek je šikula! :) Bude mít krásný deník na památku

 22. Janca:

  Srpen 20th, 2013 at 12:35

  Naprosto luxusní….. jak ja se těším na kurz!!! :-D

 23. SCRAPBOOK – TIPY a TRIKY od HuráPapíru » Letní HURÁsoutěž je tu!!!:

  Červenec 16th, 2015 at 13:49

  […] z dovolených. První, takový větší, byl SMASH z roku 2012… následoval SMASH 2013, ten už byl „lepší“, propracovanější . Další rok bylo opět Řecko, ale na […]

Zanechte komentář