SIZZIX … a vše kolem něj …

Sobota, Září 11, 2010 22:38

Nyní i u nás máte možnost objednání vyřezávací a embossovací mašinky BIG SHOT, SIDEKICK nebo pouze embossovací mašinky TEXTURE BOUTIQUE … vše včetně příslušenství. Velkou výhodou těchto mašinek je, že se dají použít šablony určené i pro jiné strojky. Např. u značky Papermania se dá najít pár šablon, které jsou určeny pro embossování za velmi výhodné ceny.

BIG SHOT … je největší mašinka. Není na elektřinu, šablona se „protahuje“ pomocí kliky. Rozměry mašinky jsou 36 x 21 x 16 cm. Maximální šířka použitého papíru je 15,5 cm. Orientační cena je 2.600,-Kč Mašinku budeme dodávat i s českým návodem.

SIDEKICK … je malý bráška. Rozměry mašinky jsou 13 x 12 x 8 cm. Také pracuje pomocí kličky. Má speciální vakuovy systém, kterým se snadno přichytí na rovnou desku stolu. Maximální šířka papíru, který se dá použít je 6,5 cm. Orientační cena je 870,-Kč.

TEXTURE BOUTIQUE … je určen pouze na embossování. Nedají se zde používat šablony na vyřezávání.  Rozměry jsou 20 x 13 x 23 cm + madlo 6,5cm.  Jde do něj vložit šablona o maximální velikosti 12,18 x 17,81cm (neoriginální šablona od Papermanie je široká 11 cm).  Orientační cena mašinky je 950,-Kč

Šablon na vyřezávání a textur na embossování je hodně. Vybere si určitě každý.  Nabízí se jak jednotlivé drobné motivy, tak i šablony na kompletní složité přáníčko … Napište nám, co by jste si přáli … uděláme vám nabídku.

Příklady vyřezávacích  šablon  …

(orientační cena je 420,-Kč)

Embossovací – texturové  šablony …

(orientační cena těchto textur je 230,-Kč)

(orientační cena je 97,-Kč)

Pokud se scrapbooku chcete věnovat více, určitě se vám nějaká mašinka bude hodit. Já mám Silhouette a nejvíc ji využívám na vyřezávání písmenek. Každá mašinka má své výhody i nevýhody … a já zjišťuji, že bych je potřebovala všechny :-)   Sizzix je super volba pro ty, které chtějí mít vše hned při ruce. Není to zdlouhavé … pouze vyberete papír, vložíte jej mezi šablony a řežete …

Krásný scrapbookový den i noc přeje Aktijka

8 komentářů k příspěvku “SIZZIX … a vše kolem něj …”

 1. alča:

  Září 13th, 2010 at 13:40

  no já bych hned brala tu na ten embossing….Záleželo by taky na šablonách, líbily by se mi třeba tečky, spirály, prostě jednoduché tvary….

 2. Aktijka:

  Září 14th, 2010 at 14:56

  TEXTURE BOUTIQUE mám objednanou, bude bohužel až cca za měsíc. Budu mít k tomu i další šablony, včetně teček a ornamentů… ty budou v ceně cca 69,-Kč … originály od Sizzix jsou kolem 299,-Kč (jsou tam vždy dva druhy). Ještě jsem ji neviděla naživo, tak jsem zvědavá :-)

 3. Pampelína:

  Září 14th, 2010 at 20:08

  Taky jsem zvědavá, dlouho už po něčem takovém toužím.

 4. Aktijka:

  Září 14th, 2010 at 20:39

  U té TEXTURE BOUTIQUE je nevýhoda, že se tam nedají používat vyřezávací šablony. To si musí každý uvědomit. SIDEKICK, který teď mám v nabídce je jak na vyřezávací šablony, tak i na ty texturový/embossovací. Jenže … do Sidekicku se nevlezou šablony od Papermania. Jsou moc široký … možná by šly zastřihnout … Jak už jsem psala, chtělo by to oba strojky :-) … nebo pak rovnou BIG SHOT :-) … ten bych měla mít v nabídce do 14ti dnů … Mám objednané i vyřezávací šablony kytek, filmový pás … snad aspoň něco dorazí.

 5. alča:

  Září 15th, 2010 at 13:05

  u toho SIDEKICK mi vadí, že je to jenom na ten malý rozměr 6,5 cm:( 

 6. Pampelína:

  Září 15th, 2010 at 13:43

  Zkusím si našetřit na Big Shot, ten bych využila nejvíc. Budu čekat, co dorazí.

 7. Aktijka - HuráPapír:

  Září 17th, 2010 at 07:33

  Sidekick je vhodný pro ty, kteří uvažují o koupi kleští od QuicKutzu … http://www.quickutz.com/qk2/squeeze/ … tyto kleště jsem měla. Taky je tam možnost šíře cca 6 cm … ale špatně se mi s nimi pracovalo. Chtělo to sílu na to ražení. Na videu je správně vidět, že to dělají dvěma rukama. Já měla vždy po vyražení nadpisu mozol na dlani. Měly úžasné abecedy, motivy … s tím jsem byla moc spokojená … jen ta práce s nimi :( U toho Sidekicku se mi proto líbí zatočení kličkou … je to rychlejší a pohodlnější. A na ty drobné motivy úžasné :-)

 8. Pája427:

  Září 18th, 2010 at 15:28

  Mám Big Shot a nemůžu si ho vynachválit – doporučuji všem. Embosovaným přáním např. spirálkami se nic nevyrovná!

Zanechte komentář