HERO PÁRTY :)

Neděle, Prosinec 16, 2012 23:12

Text a foto Pettie

Už loni Aktijka slíbila, že v prosinci 2012 se bude konat v nových prostorách jejího e-shopu Hero Párty. A jak slíbila, tak udělala :) Objednala velký balík novinek a jeho otevření naplánovala na sobotu 15.12.2012.

Bohužel počasí nám nepřálo (silnice nebezpečně namrzaly) a navíc všude probíhají předvánoční přípravy, takže se nemohli zúčastnit všichni, kdo chtěli. Ale i tak se nás pár sešlo a náležitě jsme si to užili :)

Začínalo se přípitkem, po kterém už se rozbalovaly krabice a áchalo se nad silikonovými, cling i dřevěnými novinkami od Hero Arts.

Kromě razítek byly v balíku i katalogy (brzy mají být i na stránkách Hero Arts), barevné dvojlisty se spoustou inspirace na „Hand Stamped Cards“ a dokonce tři úžasné balíčky s ukázkovými přáníčky a materiálem na jejich výrobu. Některé z nás se tedy pustily i do výroby přáníček, a tak na naší Hero Párty nechybělo ani tvoření. A musím říct, že se tvořilo jedna báseň :)

Kolem 15 h začla Aktijka vkládat novinky do e-shopu, a tak si novinky můžete brzo užít i vy :)

Štítky: ,

4 komentářů k příspěvku “HERO PÁRTY :)”

 1. Peslik:

  Prosinec 17th, 2012 at 18:45

  Holky velké díky, že jsem u toho mohla být. Byl to super zážitek a krásně strávené sobotní odpoledne :-)

 2. Aktijka - HuráPapír:

  Prosinec 18th, 2012 at 19:19

  Já moc děkuji všem, co přišli… a hlavně úžasným čekajícím manželům :-) Koukala jsem se do nového hlavního katalogu a tady ta zásilka byla takový „předvoj“… ještě nás čeká plno dalších novinkových razítek.

 3. Snuppy:

  Prosinec 25th, 2012 at 14:50

  Koukala jsem na stránky heroarts, budete ještě doplňovat vyprodaná? Pár se mi jich líbí :-)

 4. SCRAPBOOK – TIPY a TRIKY od HuráPapíru » HERO ARTS 2013… razítkovací barvy + razítko S5723:

  Prosinec 30th, 2012 at 21:32

  [...] papíry, barevné základy přáníček… a plno dalšího. Kdo se účastnil naší Hero párty, vše vyzkoušel … já bohužel ten den neměla čas, tak jsem jen sem tam tvoření [...]

Zanechte komentář