Romantická razítka …

Sobota, Červen 12, 2010 10:06

A aby si mohli vybrat i romatičky, mám pro vás nabídku nádherných silikonových zasněných razítek od francouzské firmy STAMPAVIE .

Nabídku těchto razítek budeme pomalu rozšiřovat. Nabízíme vám možnost si razítka vybrat přímo na stránkách výrobce. Do poptávkového formuláře napište prosím název razítka a my ho objednáme v nejbližším možném termínu. Orientační cenu razítka a možnost dodání vám na požádání sdělíme.

Ještě pár ukázek práce s razítky :-)

Orientační cenu si můžete spočítat sami … stačí maloobchodní cenu vynásobit aktuálním kurzem eura. My na razítka dáváme akci a budete je mít ve výsledku levnější :-)

Krásný den i noc přeje Aktijka

2 komentářů k příspěvku “Romantická razítka …”

 1. Pája427:

  Srpen 31st, 2010 at 06:46

  Dobrý den Jitko, mám dotázek, dělá Stampavie i razítko např. dětí co sedí a po vystřihnutí a nalepení 3d polštářky např.na rámeček to vypadá, že sedí plasticky na rámečku?
  Díky
  Pavla

 2. Aktijka:

  Srpen 31st, 2010 at 09:53

  Pavli, od července mám u nich objednávku, kde bude holčička na houpačce – ta by šla udělat plasticky. Myslím tam budou i jiné vhodné motivy na 3D lepení. Je tam u toho i objednávka na nové zimní motivy… na které se stále čeká :-( Doufám, že během září dorazí.

  Po dětech na lavičce se podívám, teď je v nabídce nemají. Měli je … ale tato kolekce se už na jejich stránkách neprodává.

Zanechte komentář