Exploding box / vyskakovací krabička… inspirace pro sportovce

Sobota, Září 16, 2017 21:36

Foto a text Jitka Dušáková

Tak, krabička předána, oslavenci popřáno… a Verunku mám doma zpět. Na tuto oslavu se dcerka hodně připravovala a řešila, jaké přáníčko spolu vyrobíme. Byla i tak trochu… jak to napsat… vytrvalá a neúnavná :-) .

Beze jména

Ríša je velký sportovec. Celé léto trávil na vodě a trénoval Wakeboarding.  Téma bylo jasné. Mám moc ráda exploding boxy, proto jsem si objednala u úžasné fimařky Kakou postavičku do krabičky. V hlavě jsem si vysnila, jak bude krabička vypadat…. ALE… pak přišel den, kdy jsem si od Kakou převzala figurku a měla jsem začít s Verunkou vyrábět krabičku. Myslím, že je všem jasné, že jsem najednou na vysněnou krabičku neměla ty správné papíry, ozdoby… a vůbec nevěděla, jak začít :-)

Nakonec jsem na tuto krabičku použila:

 • základ krabičky, polotovar od Scrapince
 • 2x čtvrtka s vodou je Kaisercraft / Makai
 • samolepky NAROZENINY
 • oboustrannou lepící pásku
 • nůžky, tavnou pistoli, černou bavlnku, kousek párátka…

 

IMG_2596

Tím, že je krabička s vyznačenými ohyby, je kompletace velmi jednoduchá a rychlá :-) . Všechny strany jsem polepila čtvrtkou… Velkou službu udělaly naše průhledné samolepky. Verunka mi u všeho zdatně asistovala.

IMG_2601

Pak Verunka napsala přání, které jsme spolu vlepily na jednu stranu krabičky. Postavičku jsem přilepila tavnou pistolí…. a lano protáhla až do víčka.

IMG_2603

Verunka se dlouho nemohla smířit s tím, že jsem kousek jejího přání odtrhla… a prý škaredě. Ale já si to nakonec obhájila :-) .

IMG_2611

IMG_2608

IMG_2625

IMG_2629

IMG_2612

IMG_2605

IMG_2618

Moc jsem si výrobu krabičky s dcerkou užila. Verunka je opravdu moje :-) … po dokončení hned řešila, že by si krabičku nejraději nechala pro sebe :-) . Já se taky se vším nerada loučím a hodně vždy přemýšlím, jestli si to obdarovaný zaslouží. Jsem lakomá :-) .

PS: Zrovna dnes odpoledne mi volala moje maminka. Prosila mne, že na listopad potřebuje… NĚJAKÉ OPRAVDU KRÁSNÉ PŘÁNÍ, ALE FAKT MUSÍ BÝT KRÁSNÉ :-) Máme s Verčou další cíl na tvoření…budeme tvořit OPRAVDU KRÁSNÉ PŘÁNÍ :-) )))

Přeji všem spoustu času na tvoření!

Jitka

5 komentářů k příspěvku “Exploding box / vyskakovací krabička… inspirace pro sportovce”

 1. Kakou:

  Září 16th, 2017 at 22:20

  Je naaadhernaa!! Jste strasne sikovne! Taky bych ji nikomu nedala! Tesim se na opravdu krasne prani :)

 2. veverka.Hela:

  Září 17th, 2017 at 07:22

  Krásná krabička. Postavička od Kakou je jako vždy – suprácká. Také si občas říkám, jestli to přání dám z rukou. A moc se těším na to opravdu krásné přání.

 3. Olga Helge:

  Září 17th, 2017 at 08:25

  Jé, parádní klukovské…a taky jsem lakomá, nerada se s něčím loučím, tak se úvaze vůbec nedivím

 4. Unka:

  Září 22nd, 2017 at 21:10

  Senzační! Panáček je úžasný a krabička taky! Jste všechny moc šikovné!! A „Opravdu krásné přání“ pro maminku to je teda výzva… moc se těším, co vymyslíš ;-) )

 5. Eva K.:

  Září 23rd, 2017 at 19:47

  Parádní krabička! Také bych se jí odmítala vzdát :D A postavičku jsem okamžitě identifikovala. Jste moc šikovné holky a těším se na to opravdu krásné přání :)

Zanechte komentář