Prázdninový deník 2015… nesoutěžní :-)

Neděle, Září 6, 2015 21:13

Foto a text Jitka Dušáková

Ufff, je po prázdninách. Opět neskutečně rychle utekly a opět byly krásné . Čím víc jsou děti větší, tím víc si prázdniny užívám i já :-) . Letos jsme poprvé deníkovali s Filípkem společně. Filip sem tam psal a vybíral fotky a já lepila a dopisovala, když se mu zrovna nechtělo…

Jako základ deníku jsem využila nabídku KETY a použila její pdfko. Zase jsem si díky tomu vyzkoušela něco nového. Nelitovala jsem, moc se mi to líbilo. „Kalendáře“ jsem si vytiskla na bílé čtvrtky, vždy na jednu stranu … a na stranu druhou jsem lepila fotografie z daného týdne. Scrapbooking v tom nehledejte…. je to JEN DENÍK :-) .

Desky jsou polepené kartony, moc se mi na to líbila a hodila sada čtvrtek  PERFECT VACATION.

IMG_7071

Mám zamilovanou veselou písmenkovou abecedu od Echo Park. Bohužel se už neprodává a já na deník využila několik „podpultových“ archů :-) Tato písmenka jsem použila na sjednocení celého deníku.

IMG_7072

Poslední dobou zjišťuji, že moc scrap materiálu nepotřebuji… asi proto, že ho mám tolik, že :-) .

IMG_7074

Tak jak to u deníků bývá, využívala jsem různý propagační a obalová materiál…

IMG_7075

Verunce vždy tisknu její výběr fotek, které si sama lepí do svého deníku. Tam nepíšeme, Verunka si jej upravuje sama. A tento týden byla zrovna nemocná a moc chtěla do svého deníku fotku samotného Filipa… prý, aby měla památku, až Filip umře :-) )))

IMG_7076

Návrat potetovaného Filípka z tábora :-) .

IMG_7077

Filip byl letos opět na několika příměstských táborech a po každém nám říkal, že to byl ten nejlepší, který zažil :-) . Já se mu tedy nedivím :-) .

IMG_7078

IMG_7079

IMG_7080

IMG_7081

Vkládali jsme i diplomy co dostal…

IMG_7082

IMG_7083

A když bylo fotek moc, přidávala jsem navíc užší čtvrtky.

IMG_7084

IMG_7085

IMG_7086

Ve Vídni jsme v metru viděli lěžet na pultu 5 euro … samozřejmě jsme to tam nechali … jen já si bankovku musela vyfotit :-) )), to se jen tak nevidí :-) Děti měly slíbeno, že pokud tam na zpáteční cestě bude pořád ležet, můžou si ji vzít … bohužel jsme jeli zpět jinudy… tak tam možná ještě leží :-)

IMG_7087

IMG_7088

Tak co, stihnete se ještě zúčastnit naší letní soutěže? Pravidla najdete zde :-) .

Přeji krásné babí léto!

Štítky: ,

4 komentářů k příspěvku “Prázdninový deník 2015… nesoutěžní :-)”

 1. Ivulka:

  Září 8th, 2015 at 05:22

  Jaképak, že scrap v tom nehledejte… Myslím, že o tomhle scrap je, ať už vysoce vkusný a noblesně drahý, nebo prostě fotky, výstřižky a popisky. Vychováváš si mladé scrapaře hrou. Tohle je určitě baví a výsledkem se budou chlubit ještě po letech. Asi si budu muset pořídit vlastní vnoučata, abych si tohle užívala…naši pacholci se moc fotit nechtějí.

 2. Vlaďka:

  Září 8th, 2015 at 09:28

  To čupr trůpr deník!! A těch zážitků.. Já si z letošní dovolený přivezla letáky, zachumlala je pěkně do povlečení, aby se nepomačkaly a pak je se vší parádou vyprala..! 

 3. claris:

  Září 15th, 2015 at 17:48

  Náááádherný deník, já než jsem se rozhoupala, tak jsou prázdniny pryč. Ale aspoň z dovči, bych něco ráda spáchala. Jaký je to formát? A4? Na tom vždycky skončím, jaký formát, jak potáhnout desky….

 4. Martina:

  Leden 31st, 2016 at 07:49

  Dobrý den,
  ten deník je úžasný. Už léta se snažím fotky z dovolené lepit do šanonu,ale úprava se mi moc nedaří. Vevašem denníku se zmiňujete o možnost stažení a vytištění kalendáře od Kety. Kde bych si to mohla najít? 
  Děkuji Martina

Zanechte komentář