Archiv pro Březen, 2016

Přání se šuplíkem… třeba na Velikonoce :-)

Pátek, Březen 25, 2016 22:05 Komentářů: 2

Foto a text Lucka M. Protože Velikonoce se blíží, přináším tip na krabičku se šuplíkem, kterou můžete obdarovat koledníky.

Kategorie: Uncategorized

Stránka podle březnového HuráSketche… JÍŤA

Pátek, Březen 25, 2016 21:28 Komentářů: 1

Foto a text Jíťa Sketch (návrh, předloha) je nákres nebo náčrtek kompozice a slouží jako inspirace pro vlastní scrapbookové stránky. Někdy obsahuje jen rozvržení fotografií, častěji i celkové rozmístění papírů, nadpisu, textu a ozdob.

Kategorie: INSPIRACE pro Vás, Měsíční SKETCH

Žirafka „mockrát“ jinak :-)

Pondělí, Březen 21, 2016 21:26 Komentářů: 10

Na začátku byly 3 poslední žirafky v obchodě… a hecování, kdo je koupí . Dopadlo to tak, že jednu jsem si nechala já, druhou koupila Adéla L. a třetí Kiarka. Z toho všeho vyplynulo tady to srovnání, kdo jak svoji žirafku pojme. A aby nás nebylo málo, obeslala jsem „tajně“  další přáníčkářky s narazítkovaným motivem. […]

Kategorie: INSPIRACE pro Vás

Kurz s FINNABAIR v Budapešti

Sobota, Březen 12, 2016 23:41 Komentářů: 13

Foto a text Jitka Dušáková Finnabair (Anna Dabrowska) je Polka, která nyní bydlí v Irsku. Finn má vlastní řadu mixed-média produktů v Prima Marketing a jako designér pracuje i pro 7 Dots Studio… dělá kurzy po celém světě … a my za ní jely do Budapeště.

Kategorie: Kurzy a setkávání, veletrhy

ScrapBerry´s… inspirace od Kiarky

Čtvrtek, Březen 3, 2016 22:45 Komentářů: 6

Foto Kiarka

Kategorie: INSPIRACE pro Vás

SWAP… výměna vlaječek

Úterý, Březen 1, 2016 22:21 Komentářů: 4

Foto a text Kačka Swapování – neboli výměna. Když jsem na polském webu viděla fotky z kurzu, zaujala mě vánoční vlaječka. Moc se mi líbilo provedení a ten  nááápad

Kategorie: INSPIRACE pro Vás